question, doubt, problem

Що означає відсутність авторської музики?

Кожен творець відео може запам’ятати відчуття від зйомки приголомшливого відео, монтажу мастерингу і, в кінці кінців, розуміння того, що йому потрібна крута музика, щоб завершити це.

Ви сідаєте перед комп’ютером і починаєте шукати безкоштовну музику для відео, і, нарешті, знайшли веб-сайт із безкоштовною музикою або без авторських прав

Зазвичай цей тип музики вибирають люди, які дійсно піклуються про IP (інтелектуальна власність). Той, хто знає, що таке роялті і як їх потрібно платити.

Музика без роялті та без авторських прав насправді не безкоштовні

Це може бути заплутано, але «безкоштовно» в Інтернеті не означає бути насправді безкоштовним. Ці терміни можуть ввести людей в оману, особливо нових авторів, які просто заходять у цю сферу й шукають музику для відео . У це важко повірити, але неможливо знайти музику, яка належить комусь і має 100% нульові авторські права.

Переважна більшість музики, яку ви знайдете, фактично захищена авторським правом і збирає роялті навіть на музику без авторських прав і без авторських прав.

Чи немає авторської музики безкоштовно для використання?

Суспільне надбання відноситься до всіх творів, які не захищені авторським правом і можуть використовуватися без дозволу або без нього необхідно заплатити оригінальному автору/художнику. Суспільне надбання по суті дає безкоштовне користування музикою однак користувач вважає за потрібне. Але щоб бути впевненим на 100%, ви повинні підтвердити, що музика має ліцензію Creative Commons.

Чи можу я використовувати музику, захищену авторським правом, на YouTube?

Якщо бути коротким , то можна. Але ви повинні бути впевнені, що музика, яку ви використовуєте, не зареєстрована в жодній системі моніторингу ContenID, як-от identifyy , яка може подати заявку на ваше відео. І якщо ви не використовуєте музику з youtube, захищену авторським правом , ви повинні підтвердити, що тип ліцензії — « Creative Commons ». Але на цьому етапі ви також не будете в безпеці, оскільки на youtube ви можете змінити атрибут ліцензії після публікації відео.

Тож могла статися ситуація, коли творець опублікував музику з ліцензією Creative Commons, а потім вирішив змінити її на Стандартну та бум – ви щойно отримали претензію щодо авторських прав на своє відео, і ви не можете монетизувати його більше.

Чи можу я використовувати 30-секундну музику, захищену авторським правом?

Це одна з найпоширеніших помилок. На жаль, це неправда, і немає правила яскравої лінії, яке б говорило про а використання є прийнятним , якщо ви використовуєте лише 5, 15 або 30 секунд пісні. Будь-який використання матеріалів , захищених авторським правом , без дозволу, відповідно до законодавства США про авторські права, є порушниками авторських прав

Як безпечно використовувати музику на Youtube

Щоб вирішити таку непередбачувану ситуацію, коли творці змінюють ліцензію. Я пропоную своїм клієнтам приєднатися до моєї програми patreon, де кожен може безпечно використовувати всю музику з моєї бібліотеки.

Отже, як це працює?

1. Я створюю велику бібліотеку треків, де ви можете знайти будь-які пісні, які забажаєте, зараз я додаю 8 треків на місяць.

2. Ви можете безкоштовно завантажити будь-який трек-сайт або послухати його на будь-яких стрімах

3. Є лише одне правило. Якщо ви заробляєте гроші на YouTube, я прошу вас приєднатися до моєї програми patreon і покрити мої витрати на створення та керування музичними треками. Ось і все – більше того, ви будете отримувати 8 нових треків на місяць і будете впевнені, що не отримаєте претензій щодо авторських прав. Вартість програми лише від $1 – це ніщо в порівнянні з тим, що ви робите на youtube.

Тож якщо ви готові перевірити мою бібліотеку, будь ласка, перевірте її там, де вам зручно

Scroll to Top
Scroll to Top