Home » Ласкаво просимо до Lesfm

Ласкаво просимо до Lesfm

Ми прагнемо, щоб творчі люди були творчими. Ознайомтеся з нашою колекцією музики без авторських прав і використовуйте у свому наступному відео.

Тут, у Lesfm, ми даємо правильну музику, щоб бути успішним. Ми надаємо найкращий сервіс нашим клієнтам і створюємо тільки високоякісні треки для ваших відео.

1. Пошук

Де знайти пісню, вирішувати вам. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб процес пошуку був безболісним, тому ми вирішили завантажити пісні на всі основні платформи, такі як: youtube , spotify , apple music , deezer , soundcloud , tidal та багато іншого, весь список, який ви можете знайти тут . Звичайно, ви можете використовувати пошук на веб-сайті, щоб знайти потрібну музику на цьому веб-сайті. І трек завантажується в один клік.

2. Ліцензія

Це найкраща частина, якщо ви приєднаєтеся до нашої програми patreon, що означає, що у вас є необмежений доступ до бібліотеки. Ми дозволяємо вам завантажувати скільки завгодно часу і додавати до будь-якої кількості проектів без будь-яких витрат, і не має значення розмір, 100 глядачів чи 100 мільйонів, він охоплює все.

3. Поділіться

Тож після того, як ви завершите свій проект, ви можете поділитися ним будь-де, не турбуючись про комісію або тип ліцензії. Ваша робота захищена від претензій

Ми дуже раді, що допоможемо вам створити наступну велику справу! Дякуємо, що стали членом нашої спільноти. Продовжуйте творити і дозвольте нам подбати про найвищу музику для ваших відео

Scroll to Top
Scroll to Top